O nas

Firma Jfl powstała w Kwietniu 2015 roku. Mimo krótkiego czasu istnienia na rynku, mamy doświadczenie podparte opiniami naszych kontrahentów oraz ich zaufaniem, aby sprostać każdemu zadaniu transportowemu.

Jesteśmy grupą młodych przedsiębiorców, pełnych energii i pasji dla naszego zawodu, którzy postanowili razem stworzyć firmę która sprosta oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów korzystając ze wszystkich nowoczesnych metod w logistyce.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm produkcyjnych i usługowych, szukających kompleksowych rozwiązań logistycznych jak i zarówno do wielkich firm logistycznych, które chciałyby uzyskać wsparcie w ich codziennym dniu pracy.

Jeżeli mamy się odróżniać i wyróżniać, to chcemy to robić na każdym kroku, dlatego też, na naszej stronie nie chcemy Państwa zanudzać długimi opisami dotyczącymi zakresów naszej działalności i opisywać każde jej aspekty.

shutterstock_255697663 [Przekonwertowany]1

Zapraszamy wszystkich do kontaktu i współpracy

Tylko tak będziemy wstanie przekonać Państwa do naszego indywidualnego podejścia do klienta oraz zaangażowania całego zespołu w podejmowanych wyzwaniach.